Navigovat do servisuFryšták, Holešovská 450Telefon+420 608 279 827, +420 577 911 066 E-mailsafar@boschsafar.cz Otevírací dobaPo - Pá: 7.00 - 12.00 a 12.30 - 16.00 hodin
Profesionální inspekce a údržba

Profesionální inspekce a údržba

Inspekční prohlídky vozů všech značek provádíme podle předpisů servisních intervalů dané výrobcem vozidla a pravidelnou údržbu je možné provádět u nás i pro vozy v záruce:

Kontaktujte nás

Sezónní kontroly vozidel

Nabízíme sezónní kontroly prováděné včas před začátkem prázdnin popř. před zimním obdobím.

Výměna oleje

Pravidelná výměna oleje zajišťuje vysokou životnost motoru a jeho spolehlivý chod. vyměníme vám olej a namontujeme nový olejový filtr – a to vše rychle a cenově výhodně. Samozřejmostí je ekologická likvidace vašeho použitého oleje. Samozřejmostí je vynulování indikace servisního intervalu.

Kompletní inspekce

Každá údržba je prováděna podle speciálních údržbových postupů pro vaše vozidlo. Mechanik se přitom zaměří na všechny komponenty a provede potřebné údržbové práce. Například na motoru, zapalování, elektronice a brzdách. Veškeré práce jsou prováděny vyškoleným odborným personálem za použití moderních diagnostických přístrojů, vybavení a technických informací.

Technická kontrola a měření emisí
Servis se zachováním záruky
Kontrola před dovolenou
Kontrola před zimou

Manažér servisu I.

Manažér servisu I.
Provozní hospodářství a ekonomika servisu.

Přejímací technik

Přejímací technik
Komunikační dovednosti pro přejímací techniky

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost Pavel Šafář jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů