Profesionální inspekce a údržba

Inspekční prohlídky vozů všech značek provádíme podle předpisů servisních intervalů dané výrobcem vozidla a pravidelnou údržbu je možné provádět u nás i pro vozy v záruce:

Sezónní kontroly vozidel

Nabízíme sezónní kontroly prováděné včas před začátkem prázdnin popř. před zimním obdobím.

Výměna oleje

Pravidelná výměna oleje zajišťuje vysokou životnost motoru a jeho spolehlivý chod. vyměníme vám olej a namontujeme nový olejový filtr – a to vše rychle a cenově výhodně. Samozřejmostí je ekologická likvidace vašeho použitého oleje. Samozřejmostí je vynulování indikace servisního intervalu.

Kompletní inspekce

Každá údržba je prováděna podle speciálních údržbových postupů pro vaše vozidlo. Mechanik se přitom zaměří na všechny komponenty a provede potřebné údržbové práce. Například na motoru, zapalování, elektronice a brzdách. Veškeré práce jsou prováděny vyškoleným odborným personálem za použití moderních diagnostických přístrojů, vybavení a technických informací.

Technická kontrola a měření emisí

Technická kontrola a měření emisí
Když se u vašeho vozu blíží dvouletá oficiální technická kontrola a měření emisí, náš autoservis může provést všechny potřebné práce. A pokud chcete, můžeme ihned také zkontrolovat vaše vozidlo a opravit případné závady.

> Na servisní balíček

Servis se zachováním záruky

Servis se zachováním záruky
Je vhodné nechat si auto důkladně zkontrolovat v pravidelných intervalech a zajistit tak, že vždy dojedete do cíle bezpečně. Jsme schopni zajistit potřebnou odbornou kontrolu a opravy bez propadnutí záruky výrobce.

> Na servisní balíček

Kontrola před zimou

Kontrola před zimou

Dříve než se ochladí, nechejte svůj vůz zkontrolovat a zajistěte si tak bezpečnou jízdu v zimním období. Zkontrolujeme, zda jsou nejdůležitější díly vašeho vozidla v bezvadném stavu - od akumulátoru až po pryžové těsnění dveří a oken.Autoelektro Šafář rozumí Vašemu Automobilu

> Na servisní balíček

Kontrola před dovolenou

Kontrola před dovolenou
Před odjezdem na dovolenou si nechte vždy zkontrolovat vůz odborníky. Používáme nejmodernější diagnostická zařízení pro kontrolu vozidla z hlediska případných závad a provádíme jejich okamžité odstranění.

> Na servisní balíček

Přejímací kontrola

Přejímací kontrola

Aby se zabránilo nepříjemným překvapením, naši servisní pracovníci pro vás rádi provedou kontrolu provozuschopnosti před celkovou kontrolou nebo jakmile vyprší interval pro technickou kontrolu. Patří sem posouzení stavu vozu ve vaší přítomnosti a rozhodnutí o nutnosti provedení potřebných úkonů.

> Na servisní balíček

Kontrola bezpečné jízdy

Kontrola bezpečné jízdy
Pokud chcete mít po celou dobu jistotu bezpečné jízdy, tak se rádi na vaše vozidlo blíže podíváme – rychle, důkladně a s nízkými náklady. Naši specialisté používají nejnovější diagnostická zařízení, aby bylo vaše vozidlo v bezpečném technickém stavu se správnou funkcí všech jeho komponentů.

> Na servisní balíček

10 bodová kontrola

10 bodová kontrola
Pokud se chcete cítit vždy v bezpečí, je vhodné nechat si zkontrolovat deset nejdůležitějších položek v autě. Poté si můžete být jisti bezpečnou jízdou ve vozidle, které je ideálně připraveno i pro nejdelší cesty bez ohledu na počasí nebo roční období.

> Na servisní balíček

Jarní kontrola

Jarní kontrola
Pro perfektni start do sezony naši odborníci zkontrolují, zda je vaše auto v řádném provozním stavu a přečkalo zimu bez problémů. Je-li to nezbytné, opraví nebo vymění vadné komponenty a odborně připraví váš vůz na další bezpečný provoz.

> Na servisní balíček

Manažér servisu I.

Manažér servisu I.
Provozní hospodářství a ekonomika servisu.

Přejímací technik

Přejímací technik
Komunikační dovednosti pro přejímací techniky
Servisní služby
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace | CMS Emedium Production s.r.o.